„პანექსი“ Toon Expo 2026-ზე ინოვაციების და სტაბილური პარტნიორობის კიდევ ერთი წელი
კომპანია „პანექსმა“, 27-29 მარტს, უკვე ტრადიციად ქცეულ საერთაშორისო გამოფენაში – Toon Expo 2026 - მიიღო მონაწილეობა.
წელს ჩვენი სტენდი კიდევ უფრო მასშტაბური და მრავალფეროვანი სიახლეებით წარსდგა.
გამოფენის სამი დღის განმავლობაში, „პანექსის“ გუნდმა უმასპინძლა ასობით დაინტერესებულ პირს, დარგის ექსპერტებსა და პოტენციურ დამკვეთებს. წლევანდელი მონაწილეობა მიზნად ისახავდა არა მხოლოდ პროდუქციის დემონსტრირებას, არამედ იმ ტექნოლოგიური წინსვლის ჩვენებას, რომელსაც კომპანიამ მიაღწია.
ჩვენი მიზანია, საქართველოში წარმოებულმა სენდვიჩ-პანელებმა დააკმაყოფილოს უმაღლესი საერთაშორისო სტანდარტები, რასაც გამოფენაზე მიღებული დადებითი გამოხმაურებაც ადასტურებს.
„პანექსი“ მადლობას უხდის თითოეულ სტუმარს ნდობისა და ინტერესისთვის. ჩვენ ვაგრძელებთ ზრდას და მუდმივ განვითარებას, რათა თქვენი სამშენებლო პროექტები იყოს უფრო საიმედო, სწრაფი და ხარისხიანი.
თუ ვერ მოახერხეთ გამოფენაზე დასწრება, ჩვენი გუნდი მზად არის ნებისმიერ დროს გაგიწიოთ კონსულტაცია და შეგირჩიოთ თქვენს პროექტზე მორგებული საუკეთესო გადაწყვეტილება.

Panex at Toon Expo 2026: Another year of innovation and stable partnership.
On March 27-29, Panex participated in the international exhibition Toon Expo 2026, which has already become a tradition.
This year, our stand was even more large-scale, showcasing a diverse range of innovations. During the three days of the exhibition, the Panex team hosted hundreds of interested visitors, industry experts, and potential clients. This year's participation aimed not only to demonstrate our products but also to showcase the technological progress the company has achieved.
Our goal is for sandwich panels produced in Georgia to meet the highest international standards, a fact confirmed by the positive feedback received at the exhibition.
Panex would like to thank every visitor for their trust and interest. We continue to grow and constantly evolve to ensure your construction projects are more reliable, fast, and of superior quality.
If you were unable to attend the exhibition, our team is ready to provide consultation at any time and help you select the best solution tailored to your project.