„პანექსი“ Toon Expo 2026-ზე ინოვაციების და სტაბილური პარტნიორობის კიდევ ერთი წელი
კომპანია „პანექსმა“, 27-29 მარტს, უკვე ტრადიციად ქცეულ საერთაშორისო გამოფენაში – Toon Expo 2026 - მიიღო მონაწილეობა.
წელს ჩვენი სტენდი კიდევ უფრო მასშტაბური და მრავალფეროვანი სიახლეებით წარსდგა.
გამოფენის სამი დღის განმავლობაში, „პანექსის“ გუნდმა უმასპინძლა ასობით დაინტერესებულ პირს, დარგის ექსპერტებსა და პოტენციურ დამკვეთებს. წლევანდელი მონაწილეობა მიზნად ისახავდა არა მხოლოდ პროდუქციის დემონსტრირებას, არამედ იმ ტექნოლოგიური წინსვლის ჩვენებას, რომელსაც კომპანიამ მიაღწია.
ჩვენი მიზანია, საქართველოში წარმოებულმა სენდვიჩ-პანელებმა დააკმაყოფილოს უმაღლესი საერთაშორისო სტანდარტები, რასაც გამოფენაზე მიღებული დადებითი გამოხმაურებაც ადასტურებს.
„პანექსი“ მადლობას უხდის თითოეულ სტუმარს ნდობისა და ინტერესისთვის. ჩვენ ვაგრძელებთ ზრდას და მუდმივ განვითარებას, რათა თქვენი სამშენებლო პროექტები იყოს უფრო საიმედო, სწრაფი და ხარისხიანი.
თუ ვერ მოახერხეთ გამოფენაზე დასწრება, ჩვენი გუნდი მზად არის ნებისმიერ დროს გაგიწიოთ კონსულტაცია და შეგირჩიოთ თქვენს პროექტზე მორგებული საუკეთესო გადაწყვეტილება.

Панекс на Toon Expo 2026: еще один год инноваций и стабильного партнерства.
Компания Панекс с 27 по 29 марта приняла участие в международной выставке Toon Expo 2026, которая уже стала традиционной.
В этом году наш стенд был еще более масштабным и представил широкий спектр новинок. В течение трех дней выставки команда Панекс приняла сотни заинтересованных лиц, экспертов отрасли и потенциальных заказчиков. Участие в этом году было направлено не только на демонстрацию продукции, но и на презентацию технологического прогресса, которого достигла компания.
Наша цель - чтобы сэндвич-панели, произведенные в Грузии, соответствовали самым высоким международным стандартам, что подтверждается положительными отзывами, полученными на выставке.
Панекс благодарит каждого гостя за доверие и интерес. Мы продолжаем расти и постоянно развиваться, чтобы ваши строительные проекты были более надежными, быстрыми и качественными.
Если вы не смогли посетить выставку, наша команда готова проконсультировать вас в любое время и подобрать лучшее решение, адаптированное под ваш проект.