Panex -ը սենդվիչ-պանելներ է ներկայացրել Երևանում կայացած «TOON EXPO» միջազգային ցուցահանդեսում։
«Արտադրիր Վրաստանում» (Enterprise Georgia) գործակալության աջակցությամբ սեպտեմբերի 5-7-ին «Panex» ընկերությունը ներկայացվել է Հայաստանում անշարժ գույքի և շինարարության «TOON EXPO / Տուն էքսպո» միջազգային ցուցահանդեսում։
«TOON EXPO»-ն մեկ հարկի տակ հավաքեց ավելի քան 150 ընկերությունների, ներդրողների և ոլորտի առաջատարների՝ դառնալով փորձի փոխանակման և գործընկերային հարաբերությունների հաստատման կարևոր հարթակ։
Մեծ շնորհակալություն մեր տաղավար այցելած բոլոր հյուրերին։ Մեզ համար մեծ պատիվ էր մասնակցել այս կարևոր միջոցառմանը և մեր սենդվիչ-պանելները ներկայացնել լայն լսարանին։
Ցուցահանդեսում «Պանեքսը» ներկայացրեց նորագույն տեխնոլոգիաներով պատրաստված ժամանակակից սենդվիչ-պանելներ, որոնք աչքի են ընկնում.
• Բարձր էներգաարդյունավետությամբ և ջերմամեկուսացմամբ
• Հակահրդեհային ստանդարտներին համապատասխանությամբ
• Դիզայնի և կիրառման ոլորտների բազմազանությամբ
Մեր շինանյութերն արդեն դարձել են հուսալի ընտրություն բազմաթիվ ընկերությունների համար։ «TOON EXPO 2025»-ին մասնակցությունը մեզ հնարավորություն տվեց հաստատել նոր գործընկերային կապեր և ներկայացնել նորարարական լուծումներ միջազգային լսարանին։
«Panex»-ը շարունակում է որակյալ սենդվիչ-պանելների արտադրությունը և տարածաշրջանի շինարարական ոլորտի զարգացումը՝ առաջարկելով ժամանակակից և արդյունավետ շինանյութեր հաճախորդների կարիքները բավարարելու համար։

PANEX на выставке TOON EXPO 2025-инновационные сэндвич-панели для строительной отрасли
При поддержке агентства "Производи в Грузии" (Enterprise Georgia) 5-7 сентября компания Panex была представлена на международной выставке недвижимости и строительства в Армении - TOON EXPO / Տուն էքսպո.
TOON EXPO собрала под одной крышей более 150 компаний, инвесторов и лидеров отрасли, став важной площадкой для обмена опытом и налаживания партнёрских отношений.
Большое спасибо всем посетителям, пришедшим на наш стенд. Для нас было большой честью участвовать в этом важном мероприятии и представить наши сэндвич-панели широкой аудитории!
На выставке PANEX представила современные сэндвич-панели, изготовленные по новейшим технологиям, которые отличаются:
- Высокой энергоэффективностью и теплоизоляцией
- Соответствием противопожарным стандартам
- Разнообразием дизайна и сфер применения
Наши строительные материалы уже стали надежным выбором для многих компаний. Участие в TOON EXPO 2025 позволило нам наладить новые партнёрские связи и представить инновационные решения международной аудитории.
PANEX продолжает производство качественных сэндвич-панелей и развитие строительного сектора региона, предлагая современные и эффективные строительные материалы для удовлетворения потребностей клиентов.